Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Člověk to je > ???

Nejvíce myslíme na to, co potřebujeme k tomu, aby se nám dobře žilo, jde hlavně o peníze a sex.
Dlouho jsem se zamýšlel nad tím, co je to vlastně moderní člověk a dospěl jsem k závěru, že člověk to je; > ??? < on napadl ekosystém a začal jej ničit.
Dlouho jsem hledal počátek stvoření > ??? < a dospěl jsem k závěru, že na počátku to byla smlouva s peklem, kterou >??? < podepsaly vlastní krví a od té doby používají pekelný oheň a jiné čertovsky chytré vynálezy.
Ten druhý je nám peklem, protože on pochází z pekla a myslí na to jak se mít dobře, je mu jedno že ten druhý se bude mít zle.
Díky tomu že dlouho používám počítač, tak jsem se seznámil s problematikou virů v praxi a to mě přimělo k tomu, že se o ně mnoho dnes zajímám.
Pochopitelně jsem poznal i biologické viry, které se mě snažili mnohokráte zabít, nebo jsem poznal ideologické viry, které mě chtěli zotročit.
Virus to je v podstatě parazit, který se dokáže přizpůsobit dokonale prostředí a umí se zde rozmnožovat.
>??? < mají imunitní systém, který je chrání před cizími viry, je to logické že virus se nejvíce bojí virů, které nezná.
Aby imunitní systém mohl zlikvidovat nepřítele, musí jej nejprve poznat, aby věděl jak má s ním správně bojovat, proto se cizí viry brání tomu, že budou odhaleny.
Boj s viry v nás a okolo nás, je jako náš stín, před kterým nemůžeme po celý život uniknout!
Nervová soustava řídí naše tělo a tím je zde i centrum, které bojuje s cizími viry, jde o naše ego, které má mnoho starých zkušeností a díky nim dokážeme existovat.
Viry k šíření používají nejvíce vztahy, kdy díky tomu že jsme si v něčem blízcí mohou viry napadat druhé.
Proto jsou naše hmotné a duševní vztahy problémem se kterým si nevíme rady, je zde snaha o sobecké vztahy, kdy chceme málo dávat a mnoho brát.
Mnohdy si myslím že >??? < se ocitli v začarovaném evolučním kruhu a toužení po penězích a sexu je zdrojem soužení.
>??? < se proměnily ve vojáka, který chce přijít, spatřit, zvítězit, nad konkurenčními >??? ??? < se chce mít dobře a tak je k cizím >??? < zlé, můj zisk je zde díky tvojí ztrátě, abych já mohl poroučet ty mě musíš poslouchat.
Nedostatek nás spojuje do velikého společenství a nadbytek nás zase rozděluje na malé rodinné společenství, naše jednání vychází ze situace.
Evoluční vývoj lze rozdělit podle nových systémů, které jsme začaly používat, jde o; oheň, cihly, písmo, peníze, kovy, keramiku, papír, výbušniny, nástroje, stroje, knihy, …
Jakmile >??? < začne mnoho používat něco nepřirozeného, vede to k tomu, že se >??? < změní a změní se i prostor kde existuje.
Jsou změny přirozené, které jsou správné a jsou změny nepřirozené, které jsou chybné, jakmile je zde >??? ??? < namluvilo ostatním hloupým >??? ??? < jako označení pro to, co spatřujeme často v zrcadle?
Je to proto, že každý jedinec je originál a je chybou, že ti co mají moc a bohatství, dělají vše pro to, aby on nebyl originálem.
Nebo snad někdo pochybuje o tom, že já jsem jako ti druzí a tak píši to, co píší druzí, jsem originální a tak to má být, že každý bude tím, čím skutečně je.
Nespokojenost s tím jaký je svět, vedla k tomu, že zde je mnoho fantazie, ten kdo je spokojený, nemá žádnou fantazii a píše jenom to co ostatní.
Za tu zkratku ISV (Inteligentní Silný Virus) se omlouvám, byl to jenom sprostý humor, vše zlé je k něčemu dobré.
Slušnost je základem pro společnost, tam kde není mezi lidmi slušnost, tam je i bída hmotná a duševní.

Autor:
E-mail: koubavit@seznam.cz
Vloženo: 13:49:01  12. 05. 2006


Hodnocení:
3 (2 hlasů)

Komentáře (5)
Hlasujte:
1 - nepovedené
2 - nic moc
3 - průměr
4 - dobré
5 - skvělé
Verze pro tisk

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.