Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Jak lhát a krást

1. Když zvíře zavraždí jiné zvíře, bereme to jako přirozené právo zvířete, jinak je tomu ale u člověka zde se vražda jiného člověka považuje za nejhorší zločin a mnohde je vrah za svůj čin zavražděn.
2. Ovšem pokud je zde válka, tak je naší povinností zavraždit nepřítele, zde platí válečná morálka a musíme zapomenout rychle na morálku z období míru.
3. Jsou, ale na světě dosud primitivní lidské společnosti, kde je dovoleno zavraždit druhého a každému je to jedno, jde o společnosti, kde nejsou peníze.
4. Jakmile ve společnosti existují peníze, tak okamžitě je zde zakázáno vraždit druhé, protože logicky ten kdo nemá peníze, bude mít snahu zavraždit toho, kdo peníze má, aby mu mohl peníze vzít a dobře se mít.
5. Svět kde jsou peníze, musel pozměnit přirozené přírodní normy na normy materiální, jež peníze posvětili a tím společnost na kasty a třídy rozdělili.
6. Někdo řekne, já jsem blázen do hudby, tím je řečeno, že lidé se zbláznili do materialismu a pokud nemají dostatek výhod a peněz, tak z toho mají deprese a berou na ně drogy.
7. V materiálním byrokratickém centrálním světovém blázinci, každý sobec myslí na to, jak lhát a krást aby se zde měl co nejlépe, ovšem konkurence je zde veliká a nemilosrdná.
8. Když chudý a bezmocný blázen nemůže zavraždit ty, co na něm mnoho parazitují, tak se rozhodne, zavraždit sebe, protože život zde v tomto blázinci má smysl jenom tehdy, pokud máme mnoho výhod a peněz!
9. Mnozí propadnou elektronickým hrám, ve kterých smějí vraždit virtuelní lidi, bláznům se nabízí mnoho systémů, jež je mají uklidnit, jenže oni potřebují originál.
10. Co je tím originálem který nám dá spokojenost v tomto světě, tím originálem je poznat objektivní pravdu a podle ní zde i žít!
11. Objektivní pravdou je, že v materiální společnosti se má dobře ten, kdo zde má pro společnost velikou hodnotu a hodnotu zde má ten kdo je silný duševně a tělesně ve správné specializaci.
12. Proto si zvol rychle tu správnou specializaci, jež je ti blízká a snaž se v ní být silný tělesně a duševně, život to je hra a jde o to postupovat nahoru co nejrychleji.

Autor:
E-mail: koubavit@seznam.cz
Vloženo: 13:46:05  28. 05. 2008


Hodnocení:
- bez hodnocení - (0 hlasů)

Komentáře (0)
Hlasujte:
1 - nepovedené
2 - nic moc
3 - průměr
4 - dobré
5 - skvělé
Verze pro tisk

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.