Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Jak jsem lokalizoval operační systém Windows 7

1.Dneska je středa, 27. května 2009 a já jsem si lokalizoval operační systém Windows 7 na počítačích které používám, v jednom počítači jsem musel kvůli lokalizaci přeinstalovat systém 7000 na systém 7100 a potom jsem musel instalovat znova programy.
2.Vše proběhlo bez problémů, během přeinstalování jsem ještě stačil zpacovat filmy co jsem nafilmoval a umístil jsem je na You Tube, taky jsem se přihlásil i na fórum a zde se optal kolik mají lidi počítačů.
3.Mám na internetu mnoho stránek stránka na Live je centrem pro ostatní stránky, některým stránkám se věnuji více jiným zase méně a vždy se snažím aby moje práce byla co nejlepší.
4.Svět ve kterém žiji má své výhody i nevýhody, výhody bereme za samozřejmost a nevýhody bereme za jakousi křivdu kterou na nás systém páchá.
5.Vše v nás a okolo nás je zde díky akci a reakci, to co je zde důležité to většinou je kontrolou zabezpečené a běží to spolehlivě a automaticky, to co je nedůležité je ponecháno náhodě a není na to spolehnutí.
6.Je snadné něco odsoudit jako špatné a je těžké nalézt příčinu jež to způsobila a tu příčinu změnit a tak to špatné nahradit správným.
7.Internet nám umožňuje barevně odlišit nějaké slovo a po kliknutí na to slovo se dostaneme na jinou stránku kde je zdroj informací nebo je tam nějaká reklama.
8.Snažíme se aby nám mnohé sloužilo a nic nevládlo, následkem je soutěž a boj o to co potřebujeme a milujeme, v boji uspěje ten kdo je silnější a chytřejší, jedna věc je chtít uspět a druhá věc je že naše možnosti mají svoje hranice.
9.Je snadné učinit chybu a investovat zle a tím přijít o hodnoty jež potřebujeme, uspěje zde ten kdo je ve správný čas na správném místě a zde dělá to co je správné.
10.Je zde mnoho učitelů a knih oni ale znají jenom všeobecné rady jež jsou nám k ničemu, život má každý jiný a je na každém aby využil všeho co má k tomu aby zde uspěl.

Autor:
E-mail: koubavit@seznam.cz
Vloženo: 08:55:48  28. 05. 2009


Hodnocení:
- bez hodnocení - (0 hlasů)

Komentáře (0)
Hlasujte:
1 - nepovedené
2 - nic moc
3 - průměr
4 - dobré
5 - skvělé
Verze pro tisk

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.