Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Pořádek a čistota základ života

1.Mnozí si často říkáte proč a nenacházíte na svoje proč odpověď, mnohdy odpověď i hledáte u druhých nebo v knize či na internetu.
2.Pokud se vám podaří nějaké, proč zodpovědět nedostaví se uspokojení protože už je zde zase mnoho jiných proč na které neznáte odpověď.
3.Pokud nevíme odpovědi tak nemáme i jistotu jestli myslíme a konáme správně, jelikož systém ve kterém se nalézáme je absolutní není možné vše poznat a tak se specializujeme na to co je nám blízké.
4.Ve svojí specializaci je každý králem a mimo svoji specializaci je každý jenom hloupým kmánem, mnozí specialisté vytvářejí nejrůznější spolky, aby tím snadněji získávali to, co milují a potřebují.
5.Následkem je to že se uzavíráme do svého světa, je zde mnoho světů a tím je zde i soutěž a boj mezi těmito světy, mnohdy dojde i k tomu že se zabíjíme nebo si jinak ubližujeme.
6.Nejhorší je když nás zradí někdo kdo nám byl blízký, může jít o; rozvod, výpověď, dluhy, následkem je deprese a mnohdy konzumujeme prášky nebo alkohol či tabák.
7.Náš lidský druh se liší od ostatních druhů v tom, že jsme závislí existenčně na mnohém, co nám ulehčuje život jde o; domy, oblečení, nástroje, stroje, věci, služby.
8.Obdivujeme naši elitu, jež zde hraje první ligu ve svém oboru a tak má nadbytek moci a peněz, naopak ti co nehrají první ligu mají zase nedostatek.
9.Vše zde má základy v akci a reakci, jde o to porozumět a nechybovat, v určitých situacích stačí malá chyba a následkem je okamžitá smrt.
10.Nastává doba, kdy budeme muset řídit; auta, letadla, ponorky, vesmírné lodě, počítačové sítě, naše chyba může zabít nejen nás, ale mnohdy zabijeme nechtěně mnoho lidí.
11.Nakonec kontrola dospěje k tomu, že při vstupu do zaměstnání se každý bude muset podrobit kontrole a pokud neuspěje, nebude moci pracovat a tím i vydělávat peníze.
12.Kontrola nebude, ale jenom u lidí dojde ke kontrole i u; nástrojů, strojů, systémů, zvířat, nakonec čip bude kontrolovat i naše tělo a náš mozek.
13.Proč se nevrátíme zpět k jednoduchému životu v souladu s přírodou, to se mnozí ptají a já odpovídám, že život to je evoluční řeka, jež nejde zastavit, někdo plave proti proudu a jiný se nechá proudem unášet.
14.Mnozí nechtějí přijmout realitu taková jaká je a tak unikají z reality pomocí ideologie, náboženství, drogy, pohádek, jenže jsou za to potrestáni bídou, depresí, nemocemi.
15.Nejhorším problémem současného člověka je špína jež je v něm a okolo něj, špína se musí uklidit a dokud to nepochopíme do té doby se budeme otázkami proč trápit.

Autor:
E-mail: koubavit@seznam.cz
Vloženo: 08:18:21  03. 06. 2009


Hodnocení:
- bez hodnocení - (0 hlasů)

Komentáře (0)
Hlasujte:
1 - nepovedené
2 - nic moc
3 - průměr
4 - dobré
5 - skvělé
Verze pro tisk

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.