Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Přeji vám vše nejlepší rok 3046

Přeji vám vše nejlepší k novému roku
1.Je tradicí, že jako prezident této krásné planety pronáším k novému projev, ve kterém shrnuji, co bylo, je a co bude a tím dávám záruku všem lidem, že je vše tak jak to má správně být.
2.V dnešním projevu lidem připomenu rok 2009, tehdy byla na světě krize díky veliké špíně, ve které lidi žili a jenom Guru Vít Kouba Bhagavanan tehdy lidem otvíral oči a říkal jim co je správné.
3.Bohužel lidi v té temné době mysleli jenom na to jak uspokojit svoje sobecké zájmy a tak všemu kralovala prostituce a sex, svět byl tehdy centralizovaný a byrokratický.
4.Byrokracie v centru systému vládla lidem pomocí armády a policie, obyčejný člověk byl pro ni jenom otrokem, který měl mnoho povinností a minimum práv, co bylo dovoleno otrokářům, to bylo pochopitelně zapovězeno otrokům.
5.V té době otrokáři slibovali otrokům, že po volbách nebo po smrti se budou mít lépe, nebo otrokům prodávali drogy, jež jim na krátký čas dávali pocit spokojenosti.
6.Skutečné hodnoty ale lidé dokážou vytvořit jenom tehdy, pokud k tomu mají podmínky, základem je zajistit aby v systému, ve kterém lidé žijí, bylo co nejméně chyb.
7.Každá chyba, je svým způsobem špína, jež má za následek nemoc člověka nebo nemoc společnosti, svět, ve kterém žijeme je postaven na správném nastavení systémů a mnohého jiného.
8.Když špatně nastavíte budík tak se ve správný čas neprobudíte a něco zmeškáte, chyby vznikají z nejrůznějších příčin, může jít o nečekané změny, nedostatek informací, složitost systému, zastaralost systému, atd.
9.Rozhodně lepší je se snažit chybám předcházet pomocí prevence než se snažit odstraňovat následky, jež nám chyby způsobili, ano temný věk skončil díky zavedení prevence do systému, kdy tato prevence bránila tomu, aby chyby vznikali.
10.Když dneska cokoli nastavujete tak jsou vaše možnosti nastavení omezené v rovině uživatele kdežto centrální kontrolní systém má v rovině nastavení neomezené možnosti a může vaše nastavení opravit bez vašeho vědomí.
11.Dejme tomu že jste si nastavili budík na schůzku, ale systém zjistil, že se schůzka bude konat v jiný čas nebo se konat nebude a tak automaticky vaše nastavení opravil.
12.V roce 2009 si třeba elita brala mnoho hodnot ze společného vlastnictví a systém tehdy neopravil její chybné jednání a následkem byla krize ve společnosti, protože zde bylo mnoho chyb a špíny.
13.CKN (Centrální Kontrolní Systém) vzniknul díky GVKB (Guru Vít Kouba Bhagavan) je to systém decentralizovaný a vybavený umělou inteligencí, tento systém má pod dokonalou kontrolou celou lidskou společnost a taky kontroluje roboty a zvířata, s nimiž jsme v blízkém styku.
14.Mnozí si myslí, že už je kontrola zbytečná, a že bychom měli dát zpět lidem možnost, si dělat co je napadne a že lidi by už nezneužívali příležitosti k parazitování na okolí.
15.Přitom ti co to říkají, si ve svém počítači nevypnou kontrolní systém a nedají počítači svobodu, aby si on a okolí počítače svobodně děli, co chtějí, bez kontroly se totiž velmi rychle každý počítač stane nebezpečným systémem, který by nás mohl ohrozit.
16.Mnozí si řeknou, odkud se tolik zla vlastně bere, když dneska je v nás a okolo nás tolik dobra?
17.Kontrola to je jako potrubí, ve kterém teče voda, pokud do potrubí navrtáte díru, začne z potrubí stříkat voda a jsme mokří, je snad voda zlá a škodolibě vás postříkala?
18.Logicky čím větší je tlak vody v potrubí, tím pevnější musí být trubka, aby nepraskla, díky velikému tlaku voda rychleji teče potrubím, ano veliký tlak kontroly umožňuje funkčnost ekonomiky.
19.V době kdy žil GVKB tato voda tekla pomalu a v potrubí bylo mnoho děr, za kterých stříkala voda, byla to doba temna a v té době se dělo mnoho ostatně z té doby existuje mnoho fotek, filmů a jiných informací, jež dokazují to, co zde říkám.
20.Dneska je tomu právě 1000 let co GVKB zemřel a tak o tom hovořím a uctíme jeho památku jeho meditací: JÁ JSEM DOKONALÝ A VŠE JE K DOBRU.

Autor:
E-mail: koubavit@seznam.cz
Vloženo: 10:51:39  26. 06. 2009


Hodnocení:
1 (1 hlasů)

Komentáře (0)
Hlasujte:
1 - nepovedené
2 - nic moc
3 - průměr
4 - dobré
5 - skvělé
Verze pro tisk

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.