Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Peníze drogy sex to je současnost

1.Vážení studenti dávám vám za úkol, popsat rok 2009 dneska je rok 3009, tedy zítra nám popíšete minulost starou tisíc let, materiály naleznete v archivu a počítám s vaším plným nasazením.
2.Tak student 24 neuspěl, protože jenom zkopíroval informace a není zde jeho osobní názor, zato student 12 uspěl a jeho práce je nejlepší proto vás s ní seznámím.
3.V roce 2009 žil GVKB, v tom roce mu bylo právě 56 let, je to nejznámější osobnost, v jež kdy zde existovala, on zavedl to, že se věty číslují a zavedl i nový styl záznamu informací.
4.V té době byla lidská společnost velmi zaostalá, komunikace probíhala pomocí internetu a mobilních telefonů, lidi používali spalovací motory na naftu a benzín a cestovali v autech a letadly.
5.Jako dominantní ideologie v té době byl Socialismus, Kapitalismus a nejrůznější svaté ideologie, což byli systémy centralizované byrokratické a autoritativní.
6.GVKB byl v tom roce v anonymitě a díky tomu on přežil onu zlou dobu, která neměla ráda nahrazování starého novým.
7.Ta doba byla tak temná že GVKB byl často blokován elitou škodolibě na internetu a tak se mnozí nemocní lidé nemohli dostat ke zdroji nových informací, jež zde byli v rovině slova a filmu.
8.Světu tehdy vládli duševně i tělesně nemocní lidé a podle toho i svět tehdy vypadal, všude bylo mnoho špíny hmotné i duševní a lidi mysleli nejvíce na drogy a prostituci.
9.V té době se lidi zajímali o materielní hodnoty a vše se poměřovalo ziskem materielních hodnot, duševní hodnoty neměli pro lidi žádnou hodnotu.
10.V té době neznali lidé umělou inteligenci a tak ani v té době pochopitelně nebyli ani roboti, jež by lidem sloužili.
11.Nejvíce v té době lidi mysleli na; peníze, drogy, sex, a jak víme, jsme tím na, co myslíme.
12.Zajímavou drogou v té době byla cigareta, šlo o tabákový rozdrcený list zabalený do papíru a vdechoval se kouř z hořícího tabáku.
13.Kouř vadil těm, co nekouřili a mnohdy docházelo ke konfliktům mezi kuřáky a nekuřáky, taky se v té době pili alkoholické nápoje a lidi pod vlivem alkoholu často havarovali s auty, jež je převáželi.
14.Obrazně bych řekl, že v roce 2009 svět spal a GVKB se jej snažil marně probudit z hlubokého spánku, ideologie způsobila tento spánek a nahradila skutečnost mnoha sny.
15.Elita plýtvala ve velkém hodnotami pro sebe nebo na hlouposti a nikomu to nevadilo, spodina mnohdy neměla ani na to, aby měla základní existenční minimum.
16.Byl to jakýsi absurdní začarovaný zlý svět, kde to co bylo dovoleno elitě, to bylo přísně zapovězeno spodině, svět byl rozdělen na kasty a třídy, a tím zde byli ekonomické a ideologické krize nebo války, velmi často.
17.GVKB poukazoval na to, že se podcenila kontrola a díky tomu je všude mnoho špíny a bídy, ano slouží nám jenom to, co máme pod kontrolou, vládne nám to, co nemáme pod kontrolou.
18.V té době mnohé lidem vládlo, protože lidi nedokázali kontrolovat vše, co se jim snažilo vládnout, když GVKB poukazoval na to, že by se mělo dát pod kontrolu vše, co milujeme a potřebujeme, tak mu v té době lidi nerozuměli.

Autor:
E-mail: koubavit@seznam.cz
Vloženo: 17:22:27  15. 07. 2009


Hodnocení:
1.2 (5 hlasů)

Komentáře (5)
Hlasujte:
1 - nepovedené
2 - nic moc
3 - průměr
4 - dobré
5 - skvělé
Verze pro tisk

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.