Vše o ekonomické a ideologické krizi
1.Ekonomika je systém, který se snaží o to, aby zde nebyly chyby, protože každá chyba má za následek plýtvání hodnotami.
2.Pokud se plýtvá hodnotami tak je zde problém a krize, většinou se plýtvá hodnotami, jež jsme snadno získali a tak si neuvědomujeme jejich pravou hodnotu.
3.Ve své podstatě je problémem vzdálenost, kdy chybujeme, protože myslíme a potom i konáme něco co je nám vzdálené a tím děláme chyby.
4.Pokud chceme zabránit chybám, musíme vše automatizovat a odstranit složitost, podívejte se, jak žijí včely, zde je vše automatizované a jednoduché a tak je zde sladký med.
5.Člověk se dosud nenaučil vnímat objektivně a do hloubky to co je pro něj důležité a myslí na nedůležité věci a vnímá vše povrchně, následkem je to že ekonomika a ideologie je v krizi.
6.Největším lidským omylem, je to, že se lidi mnoho starají o to, co nemá žádnou reálnou hodnotu, jde o; věci, zvířata, rostliny, lidi, informace, systémy, atd.
7.Na vině jsou mocné autority, jež se snaží z lidí učinit bezmocné hlupáky, aby s nimi mohli snadno manipulovat a tak mít velikou moc a velikou autoritu.
8.Otázka autority je spojena s problémem drogy, když někdo přijde o autoritu tak má z toho hluboké deprese, láska je duševní potrava, díky které se automat mění na člověka.
9.Jsou zde v zásadě dva typy lidí, jedni milují druhé a druzí je milují, těm říkáme kamarádi, potom jsou zde ti, co milují jenom sebe a na druhých parazitují, zde jde o autority.
10.Aby ekonomika fungovala, musí zde být jenom jeden druh lidí, a jelikož nemáme rádi autority tak si vybereme kamarády, a tak konečně skončí krize u ekonomiky a ideologie.
Jak vzít politikům a byrokratům jejich velikou moc
1.Pokud žije hodně lidí na malém prostoru, vede to logicky k tomu, že vznikne časem nějaký systém, podle kterého lidé žijí, čím je tento systém přirozenější, tím bývá i jednoduší a dokonalejší.
2.Naši předci žili nejprve ve smečce a společně se milovali i lovili kořist, nebo se starali o dobytek a později i o půdu, to bylo jednoduché a přirozené společenství.
3.Později začali vznikat města a zde již byl vůdce, jež měl velikou moc a veliké bohatství pokud on zemřel tak moc po něm přebírali jeho manželky nebo jeho děti.
4.Lidem se zdálo, že by bylo lepší, kdyby si mohli sami vybrat někoho, kdo jim bude vládnout na nějaký čas a tak došlo k tomu, že byl král nahrazen prezidentem.
5.V dnešní době se lidem zdá, že by bylo lepší, kdyby zde nebyli politici a prezidenti, protože jim jde většinou jenom o to, jak na obyčejných lidech mazaně parazitovat a nezajímají je problémy obyčejných lidí.
6.Jelikož člověk ve vedoucím postavení ztrácí charakter je jediným možným řešením použít místo něj počítače, protože u nich se nemusíme bát toho, že budou mít snahu na nás sobecky parazitovat.
7.Počítače v dnešní době v továrnách už řídí mnohé stroje a roboty, takže mají s řízením už zkušenosti navíc je u nich veliká výhoda, že pracují bez odpočinku a naplno.
8.Je zde ovšem problém jak vzít politikům a byrokratům jejich velikou moc a veliké výhody, je to jako byste chtěli po silném kuřákovi, aby on okamžitě přestal kouřit.
9.Takový politik žije v ekonomickém ráji, a pokud mu vezmeme jeho funkci, tak jej z ráje vlastně vyženeme do ekonomického pekla, kde se musí mnoho pracovat za málo peněz.
10.Dříve když se zavedlo něco zásadně nového, tak se na oslavu obětovalo mnoho statných volů a od té doby se mocní volové bojí zásadních změn.
Moderní způsob života
1.Jakmile nám něco dělá dobře tak se na tom stáváme závislí a když to nemáme tak se rozčilujeme a máme deprese.
2.Moderní způsob života v civilizované společnosti je spojen se závislostmi na mnohém, a jelikož často nemáme to, na čem jsme závislí tak často máme deprese nebo se rozčilujeme.
3.Nejvíce jsme závislí na penězích a výhodách, pokud skončíme ve vězení, přijdeme o výhody a peníze, strach z vězení zamezuje tomu, abychom se chovali stejně zle, jako se k sobě chovají zvířata.
4.Obrazně se z nás stali loutky, které ovládají peníze a výhody, sníme o tom, že se dostaneme mezi mocné loutky, jež zde hrají první ligu a tak mají nadbytek peněz a výhod.
5.Jenže konkurence je zde ve všem velmi tvrdá a není snadné zde uspět a dostat se mezi elitu, naopak je velmi snadné si vzít chemickou drogu a získat iluze že se máme velmi dobře.
6.Ve své podstatě můžeme změnit ve svém osudu jenom bezvýznamné maličkosti, to významné je dáno už v okamžiku, kdy žena otěhotní, v malinkatém zárodku je už náš osud.
7.Není vlastně důležité, kolik máme výhod a peněz, důležité je to jestli víme co je správné a co je chybné.
8.Jde obrazně o jakýsi správný metr, kterým vše poměřujeme, pokud tento metr není správný tak chybujeme a za svoje chyby jsme i potrestáni.
9.Vše se zde točí kolem toho, k čemu se přiblížíme, když se k něčemu přiblížíme tak se s tím propojíme a tím se i mnoho měníme.
10.Je snadné soudit lidi a je těžké je pochopit, proč se oni k něčemu mnoho přiblížily a proč se nechtějí k něčemu jinému zase přiblížit.
Pane prezidente, vaše funkce byla zrušena
1.Pane prezidente, vaše funkce byla zrušena, máte padáka, sbalte si svoje fidlátka a vypadněte okamžitě ven z této budovy.
2.A kdo moji prezidentskou funkci proboha zrušil, aniž se o tom se mnou poradil?
3.GVKB provedl audit vlády této republiky a zrušil celou vládu, prý napáchá tato váda více škod než toho co republice prospívá, takže se na pracovním úřadě setkáte s celou bývalou špatnou vládou.
4.Co je to proboha za zkratku GVKB v životě jsem o ní neslyšel?
5.GVKB to je zkratka jména Guru Vit Kouba Bhagavan, on je dokonalý a lid jej proto miluje, a vše co on napíše, to lid schvaluje, má na internetu mnoho stránek.
6.No a můžu se ještě podívat na internet, než opustím natrvalo svoji kancelář na stránky GVKB?
7.To můžete, stačí do vyhledávače napsat zkratku GVKB.
8.Tady čtu článek, jež se jmenuje Boj proti chybám, já jsem politik a k mojí profesi patří ztráta charakteru a lež.
9.No právě proto se ruší vláda, protože nemá charakter a lže lidem, pravda nejde nahradit lží.
10.To jste mě nemohli informovat dříve o GVKB učinil bych opatření aby on neotvíral lidem oči.
|