Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Díky smrti má život smysl

Díky smrti má život smysl, protože je zde strach ze smrti, jakmile zde není strach ze smrti tak život nemá smysl.
Vše zde je založené na protikladech a tak je zde láska díky nenávisti a život má smysl díky strachu ze smrti.
Hodnotu zde má to co musíme neustále chránit, jakmile život nemusíme neustále před smrtí chránit, tak pro nás život nemá žádný smysl.
Vlastnictví má pro nás velikou hodnotu, protože je musíme neustále před zloději chránit, jakmile už nemusíme vlastnictví chránit před zloději, ztrácí najednou vlastnictví svojí hodnotu.
Naše problémy zde jsou díky tomu, že se z chyb rychle nepoučujeme a neustále stejné chyby opakujeme, zásadní naší chybou zde to je že cizím lidem věříme a hodnoty jim svěříme.
Jakmile někomu věříme a hodnoty mu veliké svěříme tak z něj parazita učiníme a tak díky naší dobrotě se z nás stanou žebráci.
Tak jako bláznům hodnoty nesvěřujeme, tak nesmíme svěřovat cizím lidem nic hodnotného, protože příležitost dělá z lidí lháře a zloděje.
Svěřili jsme elitě mnoho hodnot a následkem je to že elita z nás žebráky učinila a hodnoty v prach a popel proměnila, musíme se z těchto chyb poučit a už tyto chyby neopakovat!
Život je experiment, ve kterém to co je správné roste a potom se rozmnožuje a to co je chybné to je zlikvidované, likvidovat to co je chybné správné je, soucit s lidskými zmetky chybou je.
V současnosti všude nadbytek lidských zmetků všude je a následkem světová krize je, ten kdo zde podprůměrným je ten si zde právo na život nezasluhuje!
Postavit veliké továrny na smrt nutno je a v těchto továrnách se vše podprůměrné rychle zlikviduje, jenom díky zlu zde dobro je, každá politická a náboženská ideologie to chytrá lež je.
Každý zde článkem dlouhého ekonomického řetězu je a slabé články zlikvidovat nutno je, protože pokud ekonomický řetěz často přetržen nemocí a chybami je, tak život zde pro nás ubohým očistcem je.
Na velikou starou ideologickou špínu drátěný kartáč použit je protože jinak špínu odstranit nemožné zde je, robot s umělou inteligencí bez citu je a on zde všechnu lidskou ideologickou špínu násilně již brzo rychle zlikviduje.

Autor:
E-mail: koubavit@seznam.cz
Vloženo: 01:47:09  19. 12. 2010


Hodnocení:
- bez hodnocení - (0 hlasů)

Komentáře (0)
Hlasujte:
1 - nepovedené
2 - nic moc
3 - průměr
4 - dobré
5 - skvělé
Verze pro tisk

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.