Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Idioti logicky ze svých dětí vychovávají idioty

Každá chyba zde má příčinu. Chyby vznikají s chyb, na počátku vzniku vesmíru a života byli chyby, pokud by zde nebyli chyby, nemohl by vzniknout vesmír a život, tím je zde i správná odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec.

Hledáme neustále marně po mnoho tisíciletí objektivní pravdu, nebo Boha co zde vše stvořil z ničeho, tím ale hledáme odpověď na otázku, proč zde jsou chyby v nás a okolo nás!

Chyby vznikají z chyb, jsme líní začínat s čímkoli od nuly, a tak kopírujeme to co má v sobě chyby, pokud zde někdo chce, abychom začali s něčím od nuly, a dali si veliký pozor na chyby, je on označen za blázna, blázni se na něj v blázinci vrhnou, aby jej zde násilně jako mučedníka zabili!

Podívejme se na víru v zázraky, co zde napáchala za škody na ekonomice psychice, jsme jako malé děti, co věří na kouzelníky, co udělají ekonomické a politické zázraky, protože jim naivně dáme moc a bohatství.

Podívejme se třeba na problém sjednocení jazyků, proč nedokážeme tento problém vyřešit tím, že odebereme všem rodičům rozmazlené líné děti, a dáme jejich děti do výchovy robotům s umělou inteligencí, a dokonalí GVKB roboti z dětí udělají dokonalé genetické GVKB roboty, jsme tím, jak jsme byli zde vychovaní!

Chybný člověk logicky chybně vychová děti, to je základní evoluční chyba, díky které je zde deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, dopravy, psychiky, umění, atd. Občas někomu přeskočí v hlavě a následkem je to, že on způsobí zbytečnou smrt mnoha lidí, nebo veliké ekonomické škody.

Proč mocným a bohatým lidem často přeskočí v hlavě, a tak se z nich stanou fanatičtí diktátoři, co promění lidi v otroky svých chybných programů? Příčinou je chybná lidská výchova, idioti logicky ze svých dětí vychovávají idioty.
Autor:
E-mail: koubavit@seznam.cz
Vloženo: 06:31:18  25. 03. 2016


Hodnocení:
3 (2 hlasů)

Komentáře (0)
Hlasujte:
1 - nepovedené
2 - nic moc
3 - průměr
4 - dobré
5 - skvělé
Verze pro tisk

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.