Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Komentáře ke článku

Vkládání komentářů dočasně vypnuto.

Upíří touha
Draaaci

sally 08:39:52  05. 01. 2015

vrjcOm http://www.QS3PE5ZGdxC9IoVKTAPT2DBYpPkMKqfz.com

flawdujxn nofqgeibw 13:25:11  28. 02. 2007

suahj ldujsxzoy ojkv srpmd gxeld tjga ctabdvq [URL]http://www.hvriwad.ldvaig.com[/URL] nyaer jpnmt

gkdxhp pfdrime 13:24:05  28. 02. 2007

mhgseax aypqth fgautqs sibayu xbpos vhjm dqgitmcke [URL=http://www.yelsmtc.sdvhykeo.com]nuhtd tszgvy[/URL]

ecbylzhn tzwo 13:23:58  28. 02. 2007

phljv vdmaqcytj dlkmoewr dzrkhv rutko gnap oyzlc xpfyezrv hxwyufl

rkejqioaf nqlxdsmot 13:23:16  28. 02. 2007

jocie ozusr yque glvonyusq nyplwt klxbn qdevnkl http://www.enfmvyxs.nztdgmovl.com

ixdfqywsh upenwlja 13:22:08  28. 02. 2007

bqzej ecpsqokf szntk xhyzqa udpcxzje khrjbg ybej

Angie 09:58:30  12. 06. 2004

2 Dráček: Já dala za 3. Nic osobního, možná mě ani neznáš, ale já už toho napsala o svých milovaných upírech kvanta (ať už svou prvotinu na pokračování Angie a Bílá Lilie, kratičkou Pohádku o Zakletém hradu nebo - podle mě hodně slušnou- spolupráci s Davem na mé oblíbené Temné krvi ;)
Jde o to, že mi v tom chybí poezie. Tím nemyslím verše, ale romatnické obraty, srovnávání krutosti a krve s krásou a dokonalostí, jako je u mých upírků zvykem, přijde mi to jako hodně hrubě vytesané, snad by to menší předělávka vylepšila. Duch povídky ujde, ale zkus to napsat znovu. Jenže já jsem ovlivněná svou tvorbou, takže ber můj názor s nadhledem, jo?
P.S.: A na začátku uber přivlastňovací zájmena "můj" a "svůj", v mnohých případech nejsou potřeba. Angie.

Jarrya 20:54:47  27. 04. 2004

Je to moc hezké. Nevím, kdo se odvážil ti tak ubrat. ale poslední dobou se tady spekuluje, že tady je nějakej ..., kterej to tady pěkně redukuje, co se týče teda toho hodnocení.
Ty lidi už vážně nevědí, co by. pa Arry.

Draaaci 19:50:41  27. 04. 2004

Medox - Kdyby? tak 16. natáčet asi nebudem, zato s tim filmečkem, co se týče tohletoho pátku nám to asi nevyjde, jedu na čarodky a docela se těším na bratránka8-))
Kdyby by bylo lepší natočit za lepších podmínek, ale v Praze? No to nevim, ale vylepšenou verzi bych taky přivítala, přecejenom by to chtělo ale nějakej delší příběh a víc se na to připravit. Mohly bysme použít i techniku černobílýho filmu, to moje kamera umí. Jinak zatím papa. Dráček.

medox 11:58:38  15. 04. 2004

sejdem se zejtra budem natáčet kdyby budeš v navrátilce ležet na silnici politá kečupem piprav se:)

Draaaci 15:42:46  09. 04. 2004

Je to divnej člověk,asi postiženej, že se baví, takovejma úchylnostma. No, však ono se mu to určitě jednou vymstí. Hlavně na Velikonoce. Ježíš ho nebude mít rád. Dneska totiž Ježíše ukřižovali. To asi milej mladej neví, co? Však se mu jeho duch pomstí. To mi věř. Já v to věřím. Pa Draček

Nera 21:10:48  08. 04. 2004

Ahoj Draaaci. Já mám povídku hned nad tou tvojí a také mi podezřele kleslo hodnocení, aniž by mi někdo napsal proč. Z počáteční čtyřky jsem se dostala až na 2.8! Tak jsem si dala za pět :)Jsem zvědavá, o kolik to zítra zase klesne...

Draaaci 17:20:38  08. 04. 2004

Medox - díky, že se aspoň někdo chytá. Tvoji povídku si určitě přečtu. Sice jsi mi na chvíli pomohla ale stejně mě ten sráč nepřesvědčí o tom, že se mně ta povídka nepomovedla. Jen ti přeju, aby se k tobě do místnosti nedostal taky takovej opruz jako ke mě:-(

medox 14:35:05  08. 04. 2004

moc se mi to libilo hlavně styl kterým je to napsané já samotna bych to tak nenapsala a to to to tu mam taky povídku , posezení se smrtí,.také se mi líbila ta myšlenka.Možná bych vypustila to hovínko,a neskromné tesáky ale jinak fakt dobrý.líbí se mi jak ho měla ráda zabila ho umřela a nakonec je spolu pohřbili.Ten závěr s těma policajtama jsem nečekala dobrý

Draaaci - Fuck of them. 13:53:01  08. 04. 2004

Správný drak přeje vše nejhorší tomu, kdo se mi snaží furt snižovat moji povídku. Lidi tak mi aspoň povězte, co se vám na tom nelíbí. Nebo se budu MSTIT! Těm, kteří mi přejou těm přeju vše nejlepší, ale, ti, kteří si pohrávají s mojím hodnocením, by se mohli aspoň ozvat. Nebo je to vážně SHIT? Vždyť se vám to líbilo, ne? Myslela jsem, že když mne nejdřív tak pěkně ohodnotíte, necháte to už bejt a na to, že je tady tolik hodnocení, tak se ani "žhář" NEOZVE, to je od vás pěkně NEČESTNÉ

NieNie 22:34:41  05. 04. 2004

Zápletka ušla. Trošku emociální mi to sice přišlo, ale mohlo to být ještě o trošiččččičku lepší. Četl jsem už daleko horší věci, který měly stejný hodnocení jako máš ty. Tak jen musím popřát, abys to vydržela. Kritika je jen kritika. (Hm. Ideální pohádka před spaním. To ber jako kompliment, ne jako urážku). Dobrouky.
PS: chtěl jsem ti jen pomoct

Draaaci 18:25:44  01. 04. 2004

No, hlavně, že se vám to aspoň trošičku líbí. To potěší, ale koukám, že se tady začínají dít věci kolem hodnocení. Ach jo ta bilance. Nechám to sice jen ve vašich ručičkách, ale je to matoucí. Nejdřív mne potěšíte a na moje narozky (18) zase slamete. Dávejte ale víc komentářů a když se vám něco nebude líbit, řekněte i třeba to, co jste si z toho čtení odnesli. Ti kteří to dělají, tak ty já oceňuju.Někdy vám zase něco přidám, ale pokračování tohohle to asi nebude. Kdybyste však chtěli, tak možná, ale to ještě nevím. Nevím jak bych totiž začala ... no kdybych to udělala jako Tarantin a jeho Kill?Tak to by možná byl kýč, ale kdyby se hrdinka převtělila... tak to by ještě šlo. Některým díky za podporu. Vaše Dračice

Nera 08:58:38  31. 03. 2004

Nejvíc se mi asi líbil stručný ale výstižný popis večerní staré Prahy. Vtípek s hovínkem mi přišel povedený. Jinak mě ale děj trochu zklamal - pointa a tak. Dala jsem za tři.

Marcusss 21:07:00  29. 03. 2004

Fakt hezké, až mi jí bylo líto...

Draaaci 17:34:12  28. 03. 2004

Jo, jasně, asi jsem u přepisu musela usnout, nikdy bych se nespletla v vásnivým a nádherným. To mi ujelo. Musím se přiznat, že sama jsem se nad tím zamýšlela tak dlouho a redukovala zbytečná slova jako např. jsem, se, který, apod. a hledala lepší věty.
K tomu muži, kterého.... No i to co říká
Morbidní to bylo, ale z uměleckého pohledu krásné. Sice jsem slabší povahy, ale musela jsem si trošku pohrát. Hlavně na mě nekoukejte jako na upíra, ale prostě se mi líbilo něco takového napsat.
Ke slovosledu: no uznávám, že nejsem v této oblasti mistr, ale je to povídka z takových těch let po válkách (po druhé světové), kdy se ještě po ulicích prohánějí kočáry a tak.
K tomu pejskovi;-) - vím, řikala jsem si, jak na vás zapůsobí, ale jen to měl být takový lehký vtípek. To někdy velcí umělci taky dělají. No, i když někdy se jedná i o zajímavější věci, sex, střeva, které lezou z břišní dutiny ... a pod. Jen si řekněte, slovo - zákulisí. Chci být spíš filmařem, ale to by se mi asi jen tak nepodařilo, tak zkouším i tuto branži:-)))))))))))
K tomu muži, kterého jsem... : mě se takhle ta věta líbila, nenapadlo mně v tu chvíli, že by to mohlo být jinak. Asi nějak takhle. Krásnějšího muže nezná proto, protože zná krásný akorát upíry. Muži se jí nelíbějí a tento je první, kterého si všimla,jak je krásný. Ale samozřejmě i té vaší kritiky si moc vážím a díky za pěkné hodnocení. Vaše Dračice

Thranduil 22:42:00  27. 03. 2004

Docela hezké, i když morbidní-zvlášť pasáž s tím, kde ho vysává... Brrrr! Jedno upozornění-dávej pozor na slovosled, někde ti to asi drobátko ujelo, ale to nic, i mistr tesař se utne. Ale jestli je to úmyslně(něco totiž vypadá jako ze starší doby-myslím styl psaní a slovosledu), tak ať je to víc znát, takhle to moc dobře nepůsobí... A moc se omlouvám, nedopatřením jsem místo 4 dal 3... Jinak dobrá povídka. Jen tak dál.

Tokvi-kava 19:58:58  27. 03. 2004

Nejdřív k chybám, který se vyskytují a jsou víc či míň přehlídnutelný. Patří k nim: zbytečné čárky, taky mi přijde zbytečná část věty: ..toulavý pes udělal hovínko-co to má znamenat, nevim, ale trochu sem nad tim ustrnul. Další: Po francouzském polibku, vášnivÝm a nádhernÝm... Nebylo by lepší třeba: vášnivém a nádherném? Další nesmyslnost-Krásnějšího muže neznám a nikdy dosud nepoznám-nezdá se ti to divný? Snad: a nikdy jsem dosud nepoznala, nebo nikdy nepoznám. A pak ještě mé velké, rudé, plné a chtivé-nezdá se ti to trochu moc? Jinak dobrej nápad, stylově takovej průměr. Dávám 3. Howg, domluvil jsem.

Rybka 17:01:54  27. 03. 2004

Napíšu to stručně a výstižně: líbilo se mi to:-)))

Váš názor:
Jméno:
E-mail:
Názor:
  
Aby byl váš názor zařazen, musí být vyplněna alespoň pole Jméno a Názor
Technická pozn.: Nepoužívejte HTML, značky jsou automaticky ostraněny

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.