Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. Tolkiena







Nejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Komentáře ke článku

Vkládání komentářů dočasně vypnuto.

Snape - Ledový žár 22. Zúčtování
marcella

morleey 16:19:22  15. 02. 2005

to mělo bejt seš .... :)

morleey 16:18:47  15. 02. 2005

čoveče sem talent cholka fakt :) hele písni mi někdy na můj mailík... já mám takový lidi moc ráda přidávaj mi plno energie :) je to cchristina@seznam.cz díky

marcella 08:22:03  15. 02. 2005

Ahoj Morleey a ostatní. Díky za komentář - potěšilo mě, že si někdo ještě vzpomene a že to někdo ještě čte. Vzhledem k různým okolnostem - úpadek www.fan.wz.cz , hp fanklubu a tomu, že na těchto stránkách začali přibývat lidi, které vůbec nemusím vidět, a i kvůli dalšímu se to vyvinulo tak, že jsem na podzim začala psát už na fan fiction, ale fantasy povídky. Bohužel se mi je nedaří uplatnit v nějakým časopise, takže je zatím na literární weby moc nedávám. Ale najdete je na www.pp.bloguje.cz. Tam ale už píšu jako pp nebo pod svým jménem, spousta lidí nezná tuhle mou přezdívku, takže ji tam prosím moc nepoužívejte. :-)Doufám, že jsem tím nikoho moc nezklamala.

m.

morleey 16:19:28  14. 02. 2005

máš pravdu marcello...fan.wz.cz je teď nějakej divnej...všechno je to tak úzký a špatně se to čte, jinak si ale myslim, že rowlingová by se mohla zahrabat vědět, o týhle stránce a ještě tomu rozumět!

morleey 19:38:31  13. 02. 2005

hele tohle je fakt pěkný a přála bych ti abys to vydala... píšeš moc hezky, ale stejně jako bys podle mě potom měla nějaký problémys Rowlingovou... please písni

marcella 08:36:15  18. 11. 2004

nevím, s dalším psaním fan fiction už to u mě bude asi horší... jednak proto, že hp povídky jsou "neprodejné" to zn. jsou pouze pro internet, nikdo je nevezme do časopisu atd., a taky další fantasy servery, pro které jsem žár psala, teď upadají - www.hpfanklub.detskyinternet.cz víceméně zaniká a www.fan.wz.cz se změnil do podoby, která nám povídkářům není příznivá. Tak trochu proto přecházím z fan fiction do fantasy oblasti, kde už píšu pod svým pravým jménem, a snažím se ty dílka i někam udat - do časopisů nebo soutěží, bohužel zatím celkem neúspěšně. m

Miva 12:06:23  17. 11. 2004

Prosím, prosím, že nepřestaneš psát Potteroviny. Je jich tu hrozně málo, vlastně žádný. Ale něco bys pro mě mohla udělat. Mám takovou malou radu: Co takhle dát do posledního dílu mojí nejnejnejnejoblíbenější postavu, profesorku McGonagallovou? Prosíííím.

Váš názor:
Jméno:
E-mail:
Názor:
  
Aby byl váš názor zařazen, musí být vyplněna alespoň pole Jméno a Názor
Technická pozn.: Nepoužívejte HTML, značky jsou automaticky ostraněny

Zpět



Fantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.