Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Komentáře ke článku

Vkládání komentářů dočasně vypnuto.

Vznik světa a výroba lidstva
danny

Viviana 12:46:51  06. 03. 2005

Nezdá se mi správné toto dílko přirovnávat na roveň pubertálnímu vyřvávání "fuck of Ježíš". Zase tolik bezmyšlenkovité, hloupé a zlé to nebylo. Možná ne můj šálek kávy, ale kdyby se ten humor trošičku vybrousil, tak bych se skutečně pobavila.

danny 21:06:20  01. 03. 2005

Tu knížku jsem četla, ale vůbec mě nenapadla nějaká spojitost mezi tím. Asi před rokem jsem ten svůj příběh nakreslila jako takový komiks, prostě po jednotlivých obrázcích a to bylo možná poněkud mírnější... Samotnou povídku s mnohými detaily jsem napsala teprve nedávno, k tomu mě inspirovala hodina biologie právě na téma vznik světa...Asi jsem vás měla varovat, že je to trošku černý humor, no.
Jinak díky za aspoň pár pozitivních názorů, už jsem si záčínala myslet že jsou tu samí vážní křesťané...:) (neberte to prosím jako urážku)

Solo 19:46:39  01. 03. 2005

Souhlasím s Jainah, tu knížku mám doma a taky mě napadla. Pobavil mě nejen článek , ale i komentáře, a to už se dlouho nestalo:o)
°;°.oOo

Jainah 19:36:20  01. 03. 2005

Tak zase jednou proti proudu a ukamenujte mě... ale mě to docela vtipný přišlo. I když možná bych ubrala pár lahví alkoholu, to může být na někoho moc ;). Doporučuji příště napsat varování do popisku :).
Říká ti něco knížka ´Černošský Pánbůh a páni Izraelité aneb Starej Zákon a Proroci´? Je teda o něco mírnější než tvoje povídka :o), ale zase je to dobrá učební pomůcka, když chodíš na křesťanskou školu...;)
Ach jo, to jsem si to teď asi zavařila... :D

Lord 16:51:27  01. 03. 2005

Myslím, že jsou věci, o nichž by se takhle mluvit nemělo. Ale to je každého věc, tohle je přeci "demokracie", pubertální fakani stojí před kostelem a řvou "Fuck off Ježíš!" to je teda doba. Snad všichni brzo vychcípáme.

Danny 15:43:13  01. 03. 2005

Nejsem křesťan ale ani jsem tím rozhodně nechtěla NIKOHO urazit. Možná to někomu nemusí připadat vtipný, ale je to můj názor a nikdo s jistotou nemůže říct jaký je Bůh doopravdy, protože si ho každý představuje jinak. Proč bych na něho nemohla mít zrovna takovýhle názor? Tohle je můj Bůh, nikomu ho nevnucuju.
Mimochodem, není to jenom o Bohovi.

Angelo 15:30:20  01. 03. 2005

Po přečteni nekolika vět jsem zjistil co jsi to napsal za blbost. Asi nejsi krestan jelikoz by jsi o Bohovi neřekl takový sprosty keci. Jak si vubec dovolujes takhle o nem mluvit kdyz o nem nic nevíš.neni to komicky, nýbrž ubohý a nehorazny.1 nic jinyho si totiš nezaslouzis

Váš názor:
Jméno:
E-mail:
Názor:
  
Aby byl váš názor zařazen, musí být vyplněna alespoň pole Jméno a Názor
Technická pozn.: Nepoužívejte HTML, značky jsou automaticky ostraněny

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.