Frc
Čítárna
Deníček
Encyklopedie
Fankluby
Knihovna
Pohlednice
Pokec
Taverna
J.R.R. Tolkien
Odkazy
Redakce
Webring

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:

Jurica Aleš

E-mail: poslat e-mail
Zaregistrován: 01. 01. 1999
Moje občianske meno je Aleš Jurica a tu po okolí sa túlam už nejakých 20 rokov (20.11.1979). No a ako som sa tak raz potuloval okolo domu kde bývam, stretol som jedného malého hobita. Dal som sa s ním do reči a keď mi povedal svoj príbeh, dosť to zmenilo môj život. Teda, aspoň jeho literárnu časť. Takto som sa dostal ku knihám od JRR Tolkiena a k celému tomu svetu o ktorom píše. Aj keď som od tej doby prečítal veľa kníh a niektoré sa usadili na vrchole rebríčka mojej obľúbenosti, Hobit zostáva niečo špeciálne; je to rozprávka, ktorá je až rozprávkovo dobrá. Ale ako som sa tak začal potulovať stále ďalej a ďalej od môjho domu, začal som nachádzať stále viac a viac príbehov, poviedok a legiend a tak som už pri celom tom svete, súhrnne nazývanom FANTASY, zostal. Začal som si vymýšľať, občas aj niečo písať, ale stále zostávam predovšetkým čitateľom.
Ako sa tak potulujem, väčšinou popri tom aj niečo počúvam. Niekedy to je elektronická hudba (house, acid, občas techno), niekedy to je trochu tvrdšie (punk) a niekedy len taká pohoda (Peha, Tichá Dohoda). Avšak málokedy sa predieram svetom len tak potichu. No a keď ma už bolia nohy, sadnem si za počítač (ZX Spectrum) a niečo sa zahrám. Venujem sa tiež demoscéne a počítačovej hudbe. Nie som nejaký výrazný športovec, ale občas si rád zahrám basketball.
To by ako stručná charakteristika aj mohlo stačiť. Púšťam si nejakú hudbu a vyrážam von, nájsť tam niečo zaujímavé. A to isté doporučujem aj Vám!

ZpětFantasy a Sci-fi
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2001 - 2004
© Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránek není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.

Fantasy a Sci-fi