19:34:14
09. 12. 2019

Místnost
Skřeti vs. Elfové
Místnost o Bílé, Černé, Zlu, Dobru, Nesmrtelnosti, Osudu, 42 a vůbec...

Místnost má od 15:06:39  12. 06. 2001 pronajatou Nerion

Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se do Taverny nejdříve zaregistrovat nebo přihlásit 1  2  3  4  5   »»

Sikar, vloženo 22:13:45  25. 12. 2014

Neros, vloženo 00:36:19  16. 01. 2014

Neros, vloženo 23:28:36  11. 12. 2013

"Vyhlašuji válku všemu míru a štěstí!"

Huan, vloženo 12:53:16  28. 04. 2013

Vřeštící Nerosimátor začal všemi prsty točit proti směru troubící feferonkové omáčky, což mělo za následek pouze další nudný výbuch sopečného pohoří na severní straně albatrosího levobočka, jenž se začal zhmotňovat podle frekvencí, které tento již mírně unavený Nerosimátor vydával.
Huan pozvání takové švarné veverky, jakou bezpochyby byla tato švarná veverka, nemohl odmítnout, pokud by ovšem neměl něco důležitějšího na práci, neboť švarné veverky jsou v tomto vesmíru naprosto neužitečná až škodlivá rasa. Zároveň jsou ale chráněné kolumbijským zákonem o pašování použitých hygienických potřeb, tudíž není možné začít je cíleně vyvražďovat, pokud by se ovšem v průběhu vyvražďování poblíž neobjevila vybuchující sopka, jež by posléze zakryla veškeré stopy.
Ve světle těchto skutečností vyrazil Huan předválečný šepotavý pazvuk a jal se systematicky požírat veškeré švarné veverky v dohledu.

Mellor, vloženo 13:06:16  07. 04. 2013

Neros se, obklopen nezdravě zeleným oblakem tvořeným miliardou nahnilých kvasinkových košíčků s martini, začal měnit na děsivě obrovského a hubeného vodníka se zálibou v uchách a šimrání starých lidí.
"Utíkejte, utíkejte o vaše ucha! Nerosimátor zdivočel!"
Huanovi do cesty skočila běžná bitevní veverka a pozvala ho na čaj.
Na Sikarově druhé bulvě vyrašil trojelbus s feferonkovou omáčkou.

Huan, vloženo 14:35:37  02. 04. 2013

Huan se z nějakého absurdního důvodu zničehonic zahleděl někam do prostoru a celý měsíc ani nemrknul, takže z dunění a praskotu, které se ozývaly z lesa, již zbyo jen netrpělivé podupávání nohou.
Po měsíci trapné nudy, jen chvílemi zpestřované hraním svlékacího pokeru s globouchy, Huana konečně napadlo, že by mohl děsně akčně skočit vpřed a za letu popadnout Mellorův oteplovač.
"Hjá, fájr!" zapištěla Huanova sopránová hlasivka. Ta druhá se bohužel ještě nestihla probrat, což bylo pro Huanovo ego nebývale nemilé zjištění, vzhledem k tomu, že navíc zapříčinilo náhlý záchvat imitace padajících kuželek u všech globouchů v místnosti. Z hlavně totiž vystřelil pouze úzký proud duhově zbarvených konfet.
"Aha. Tak znova..." zapřemýšlí pro změnu druhá, čerstvě probraná hlasivka, jelikož ta první se jala potichu popotahovat v koutku krční dutiny a odmítla jakoukoli spolupráci. Tentokrát ze zbraně vylétl jakýsi nezdravě zelený útvar, který okamžitě obklopil Nerose.
Po delší domluvě mezi oběma hlasivkami se konečně ozvalo nesmělé: "É... Funguje to? Dobrý, supr, tak mizíme, než nás zase sežerou, ne?"

Mellor, vloženo 09:26:47  04. 03. 2013

...které vzápětí nahradí dunění a praskot těžce zkoušené zemské kůry.

"Na dobytek není čas, glabouchové jsou tu každou rachtu! Chytej, Huane, tenhle extrémní oteplovač PR004 použij na Nerose - bude krýt náš ústup až k Hoře prasklých tabulí."
Na Sikarově bulvě vyrašil ananas.

Huan, vloženo 08:50:36  25. 02. 2013

Jediným francouzským oknem v místnosti znenadání prosvištěl konec párku.
"Ajta, už to začíná. Nerosi, nech ten toaster chvíli odpočinout a skoč pro Sikara, nejspíš ho tady bude potřeba. Mellore, jdem pro dobytek."

Z lesa před základnou se začíná ozývat zlověstné dunění...

Neros, vloženo 18:42:34  24. 02. 2013

"Huane, taky máš rád sendviče?"

Huan, vloženo 17:15:23  24. 02. 2013

"No, koukám, že se toho tady moc nezměnilo, až teda na toho Sikara, ten je vážně k nepoznání. A Nerosovy záchvaty, po těch se mi skoro stýskalo. To je ten nejlepší lék na smrt nudou nebo nádory na játrech," řekl Huan, zatímco si rozhýbával klouby na rukou. "Teď tak přemejšlím, byly to vůbec játra? Ale to je vlastně jedno. Kde je ten vesmír určenej k likvidaci? Začíná se mi žhavit dobytčí dělo!"

Neros, vloženo 16:42:18  24. 02. 2013

"Huane! Huane, no tak! Probuď se! Potřebuju tady deset jednotek AB negativní! No tak!"
Muž uvedl toaster do stabilizované polohy.
"Kámo, nesmíš umřít! Ne tady! Jestli vidíš sedmdesát dva panenských světel na konci tunelu, nevěř jim, jsou to makaróny!"

Toaster není monstertruck
Z mozku není prázdný vrak
Ať je to tak, nebo tak
odstraníme zubní plak.

Huan, vloženo 11:34:30  24. 02. 2013

Před dávnými časy, v jedné předaleké galaxii...

... se pohnul časoprostor. V tom jediném pohybu zaniklo několik desítek miliard vesmírných objektů, ale to je vedlejší.
Důležité je, že vzniklou dírou mohla k Huanovi doputovat zpráva od jednoho dávného přítele. Touto skutečností byla budoucnost předurčena k velkým změnám, ale to zatím ještě nemohla tušit.

... Ve stejném okamžiku na základně...

"Teda doufám, že tady nejsem zbytečně. Ten prototyp fázovýho portu má ještě pár maličkejch mušek, jen co je pravda... Jo, ještĕ jedna vĕc, před drtičem odpadků na mĕ ňejakej zarostlej strejda pokřikoval něco o tom, že se tady prej spí. Nevíte, co tím mohl myslet?"

Sikar, vloženo 22:23:44  23. 02. 2013

Tady se spí.

Mellor, vloženo 01:52:16  23. 02. 2013

"Voláme Huana! Huane, vrať se na základnu! Objevili jsme nový vesmír, který je třeba ihned eliminovat!"

Huan, vloženo 08:55:26  27. 12. 2012

Ha, napsal to slovo!
Libozvučné prásknutí ohlásilo, že řád světa se začíná vracet do normálu.
Těžkotonážní skot si právě užil svých 10 vteřin slávy, jak prolétal nad obzorem a celý les ho pozoroval, dokud se nerozplácl o jednu zmatenou skupinku křepčících skřetů.

Mellor, vloženo 02:53:05  27. 12. 2012

Chtěl jsem napsat 'pal', ale evidentně je to už zniče- zbytečné!

Huan, vloženo 20:54:00  10. 12. 2012

Slina se pomalu, přepomalu točí dokola a přibližuje k povrchu hospody. Bublinka kousek východně od jejího středu se točí též, ale opačným směrem. Všichni, kdo to vidí, jsou naprosto uchváceni. Bohužel, to se dá říct jen o hlavě jedné z četných rodinek roztočů, jež byla zrovna na cestě od své milenky Liběny Dřevorádové. A to pouze proto, že v oné slině viděla svou smrt.

Velkým Mellorem vyvolaná ohnivá destrukce všeho ostatního v hospodě byla rozpačitá. Ještě nikdy se jí nestalo, že by si jí v prostředí plném dřeva, proutí a živé tkáně nikdo nevšímal. A ať se snažila sebevíc, nemohla upoutat pozornost nikoho živého a nehořícího, neboť všichni připitoměle zírali stejným směrem, i kdyby snad nechtěli, ani kohokoli hořícího či již nehořícího, neboť ti už byli povětšinou zaměstnáni šátráním po kapsách, zda-li tam nejsou nějaké drobáky na cestu k pláži. Jejich hlavy samozřejmě zůstaly otočeny směrem k Velkému Mellorovi, protože ve vzduchu, vodě i zmatených pádech porcelánových talířů na zem cítily, že se schyluje k dalšímu striptérovu Zamručení.

Za takto mohutného očekávání rušeného akorát všemi běžnými zvuky lesa a manévry dobrovolných hasičů řádu Azbestové sirky, kteří se ve víře, že památný Den striptérova Velkého Mruku byl stvořen pro jejich jubilejní první zásah se skutečným, ne jen cvičným ohněm, jali nabírat do dlaní vodu z nedaleké studánky a přehazovat si ji mezi sebou. Tímto se jim podařilo prokázat, že jsou ještě zbytečnější než strouhaný tučňák při pletení modře kropenaté vily.

A kdesi vysoko se začalo zhmotňovat tušení čehosi velikého, co přinese nové zítřky...

Neros, vloženo 21:23:56  08. 12. 2012

... samozvaný bůh a striptér.
Všichni párkoví nájezdnící v restauračním zařízení jednohlasně otočili svými hlavami v takovém souladu, že na krční obratle vykřupali Telemanovu Sonátu pro dvě zobcové flétny, jen se na konci nikdo neusmíval.
Trpaslíci se přestali točit, letadla v mlze dnes odmítají létat, kostka odmítá padnout na číslo i na hubu.
Proutění psíci vzpláli zděšením. Jejich majitelé sublimovali jako svíčky za horkého odpoledne na Merkuru.
Nadržení Elfové se na sebe podívají a jednomu z párkových nájezdníků ukápne slina.

Huan, vloženo 13:15:54  05. 12. 2012

Krátce nato kdesi v dáli zamručel Mellor...

Neros, vloženo 21:36:59  03. 12. 2012

A to byl ten okamžik, kdy přišli nadržení Elfové.

 1  2  3  4  5   »»

ZpětFantasy a Sci-fi: Taverna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2001 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
Na textech se podíleli Pavel Džuban a Toomz
URL: http://fantasy-scifi.net/taverna/taverna.php