Čítárna
Poezie
Próza
Vyhledávání
Vložit článek

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Tip Obchůdku
Lord of the Rings: The Art of the Fellowship of the Ring
The Art of
the Fellowship
of the Ring

500 obrázků z filmu
955 Kč


JRR Tolkien: Nejčtenější články
Opravdu zajímavé perličky o filmech...
Ukázka na 4DVD verzi Společenstva p...
Aktualizace of. stránek filmu
Křížíkova fontána - Projekce "Pán P...
Encyklopedie světa J.R.R. TolkienaNejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema
Nové články na peoples.cz

Ten kdo se stará o cizí přijde o svoje

1. Když se špatně staráte o svoje auto, je vám odebrán technický průkaz a nesmíte s autem jezdit, to samé se děje i u dětí které se odeberou rodičům, které se o ně správně nestarají.
2. Jenže je zde i mnoho jiného o co se musíme starat, a zde se zapomnělo na to, že by bylo správné postihnout ty, co se nestarají o to, o co se mají starat!
3. Jde zde třeba o ty, co poroučí, od nic se očekává že se budou starat o ty, co je poslouchají a zde většinou není zpracován systém, který by odebral těm, co poroučí jejich moc.
4. Když se nestaráte o svoje zdraví je zde nemoc a potom je vám odebrán život, pokud nemáte snahu se starat o svoji duši a svoje tělo.
5. Mnozí rodiče ze zaostalých kultur se nestarají správně o svoje děti, ale systém jim děti neodebere, protože by to prý bylo rasistické jednání?
6. Stejně tak se i mnozí obchodníci správně nestarají o zákazníky a není jim okamžitě odebrána obchodní licence, protože oni mají monopol, nebo dávají někomu tučné úplatky.
7. Ekonomika je založena na tom že se každý správně stará o to co mu zajišťuje jeho existenci, ten kdo poctivě nepracuje, ten parazituje a tím ekonomiku poškozuje.
8. Díky zbraním zde jsou daně a tím je zde i byrokratický centralismus, který vytváří; nezaměstnanost, mafie, terorismus, dezinformace, drogy, špínu, atd.
9. Změna musí nastat od každého jedince, který začne s tím, že se bude starat jenom o to, co mu zajistí jeho existenci a bude mu jedno, co si o tom myslí lakomá centrální byrokracie.
10. Nestarejte se o cizí podvodníky, protože takto přicházíte o svůj čas a svoje peníze, bojujte o výhody pomocí správné specializace a soukromě podnikejte.

Autor:
E-mail: koubavit@seznam.cz
Vloženo: 13:43:32  05. 08. 2006


Hodnocení:
1.7 (6 hlasů)

Komentáře (0)
Hlasujte:
1 - nepovedené
2 - nic moc
3 - průměr
4 - dobré
5 - skvělé
Verze pro tisk

ZpětFantasy a Sci-fi: Jeremiho Čítárna
© Jirka Wetter, jeremius@fantasy-scifi.net
, 2000 - 2005
Design: Rinvit, Jeremius
URL: http://fantasy-scifi.net/citarna/

Všechna práva vyhrazena. Žádnou část stránky není dovoleno použít či reprodukovat bez souhlasu autora.