Bazar
Čítárna
Deníček
Encyklopedie
Fankluby
Knihovna
Obchůdek
Pohlednice
Pokec
Taverna
J.R.R. Tolkien
Odkazy
Redakce
Webring

Zpět


Fantasy a Sci-fi
zahrnuje rubriky:


Fotografie z filmu Pán Prstenů
Smíšek
Frodo a Sam ve skřetí zbroji
Křižovatka 3
Éowyn a Smíšek
Lodě Korzárů
Ústa Sauronova
Aragorn dekapituje Ústa Sauronova
Éomer našel Éowyn
Faramir a Éowyn 2
Faramir a Éowyn


Nejnovější inzeráty
Sběratelské figurky,repliky
koiupím
Pevnost
Sběratelské figurky Pána pr...
Premiere
clenstvi
Sběratelské figurky
Lone Wolf
Pán prstenů
Figurky


V Čítárně vyšlo
Alexa: TY!
Filip Pivoňka: Dědictví Smrtonošů V...
Bhagavan: JE MOŽNÉ POMOCÍ POHÁDEK Z...
Annún: Svatební slib
Kaay: 2117: Alfa
Redd: Věčný život II
Anna Pavlišová: Zamyšlení nad životem
Ekyelka: Její realita
Aenica: Lovci VII. část
Eleira: Poslední partie


Nejoblíbenější pohlednice

New Line Cinema

Fantasy a Sci-fi

Úvodníky

Někteří lidé mi psali cosi ve smyslu: "Čtyři měsíce starý úvodník? No ale tfuj, to si přece tak skvělý web jako Fantasy a Sci-fi nezaslouží!" ...a měli pravdu. Jen kdyby psaní úvodníků nebyla taková otrava... ;)

Taverna mi jako vždy dělá jen radost, již se narodilo několik "taverňátek", bohužel nás i někteří hosté navždy opustili... ale takový je již koloběh života, se kterým se musíme smířit.
Asi nejdůležitější událostí na FS je oficiální oznámení příprav nové verze Taverny - T2. Vzhledem k tomu, že se na našem diskuzním fóru slézá čím dál více skvělých lidiček, rozhodl jsem se nejen vymést pavučiny z rohů, myši z taverní kuchyně, šváby a kocoury z Pajzlu, ale rovnou celou Tavernu zbořit a na jejich troskách vybudovat luxusní restauraci pro "horních 10 000"... Ale ne, jen žertuji. T2 bude pořád milou krčmou, kde poutníci naleznou klid a pohodlí při svých výpravách po světě fantasie. Jen bude pro své hosty nabízet mnohem více vymožeností.
Samozřejmě i T2 se řídí mottem celého FS: od fanoušků pro fanoušky. Pokud tedy máte nápady, jak naši hospůdku vylepšit, napište do patřičné místnosti nebo na můj e-mail.
Jen mě mrzí, že nestihnu spustit T2 do 3.5., kdy Taverna oslaví již čtvrté narozeniny!

I když jsem to vůbec neočekával, roste návštěvnost mnou příliš nepodporovaného Pokecu, kam si chodí popovídat zejména taverníci. Proto jsem se rozhodl, že obě rubriky FS budou propojeny a bude do nich platit jedno přihlašovací jméno a heslo. Máte-li tedy zaregistrovanou přezdívku na Pokecu, nezapomeňte se včas zaregistrovat i do Taverny!

Mnozí z vás znají skvělé obrazy od Martina Kühna. Pravidelně je vídáte ve Výtvarných výtvorech, případně několik jich je i na Tolkien.cz. V nejbližší době bude na adrese fantasy-scifi.net/dante-galerie spuštěna Dantova fantaskní galerie, kde budou postupně zveřejněny všechny Martinovy výtvory.

Abych nezapomněl, apríl se i tentokrát omezuje pouze na Tavernu. :)

Mějte se fajn a užívejte si jara
Jeremius

Zpět na úvodníky